دسته‌بندی نشده

سوله دست دوم خوزستان

سوله دست دوم خوزستان یکی سازه های پر طرفدار است. همواره در گذر زمان  ساختمان ها در اشکال و به وسیله ی مصالح مختلف به منظور ایجاد اماکن مسکونی و یا شغلی و محل های مختلف برای راه اندازی انواع کسب و کار ایجاد شده است. این سازه ها به دو دسته ی سنتی و مدرن تبدیل می شوند. هدف از این مقاله بررسی سوله سازی خوزستان و اطلاع از قیمت سوله دست دوم می باشد.

سازه های عمرانی سنتی همان خانه های کاه گلی و سنگی بوده و سازه های مدرن ساختمان های چندین طبقه و آسمان خراش که در آن ها از مصالح دیگری مانند، سیمان، آجر و گچ و سنگ و غیره استفاده می شود. در زیر مجموعه ی سازه های مدرن می توان به انواع کانکس ها و سوله ها اشاره نمود.

شما سوله دست دوم خوزستان ارزان قیمت با بالاترین کیفیت را تنها در سایت مهام سوله می توانید خریداری کنید. برای اطلاع از نحوه ی سفارش و خرید آن با ما همراه باشید:

 قیمت سوله دست دوم خوزستان

قیمت سوله دست دوم خوزستان  براساس فاکتور های زیادی مانند متریال به کار رفته و وزن تعیین می شود. به این ترتیب که هرقدر سوله وزن پایین تری داشته قیمت آن نیزارزان تر و بالعکس. استفاده از سوله های خرپایی به منظورصرفه جویی درخرید یک گزینه ی عالی ست.

بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از قیمت سوله دست دوم خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

راهنمای خرید سوله دست دوم خوزستان

ممکن است افرادی باشند که ترجیح بدهند سوله های کارکرده را خریداری کنند. سوله سازه ایست که  سالیان سال حالت و کیفیت خود را ازدست نمی دهد. و اگر در رنگ امیزی از رنگ های با کیفیت و ضد زنگ استفاده شده باشد خیالتان می تواند از بابت خرید یک سوله دست دوم راحت باشد.

خرید و قیمت سوله دست دوم خوزستان دو مزیت اصلی داشته که شامل:

 •  کاهش چند درصدی هزینه ی خرید و حذف هزینه های مربوط به نصب قطعات
 • تحویل سریع سوله به علت از قبل آماده بودن سازه

سوله سازی خوزستان چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

سوله سازی خوزستان یک سازه ی فلزی محکم بوده که به وسیله ی فولاد آهن و یا سایر فلزات ساخته می شود. و ساختار نسبتا پیچیده ای دارند. سوله ها یک نوع سازه ی صنعتی محسوب می شوند که کاربرد های زیادی در صنعت دارند. از مجموعه کاربرد های آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

استفاده از سوله دست دوم بعنوان انبار، گلخانه، محلی برای انجام امور کشاورزی و آبیاری، کارخانه ها، کارگاه ها، گاو داری و مرغ داری، نمایشگاه ها و فروشگاه ها محل هایی به عنوان تعمیرگاه انواع وسایل یا ماشین آلات بزرگ و سنگین و … سوله سازی برای اولین بار در جریان انقلاب صنعتی اروپا اتفاق افتاد.  و سپس با گذر زمان وارد کشور ایران شد.

که طی چندین دهه ی اخیر بسیار رشد کرده و خرید و فروش و قیمت سوله دست دوم خوزستان رواج یافت.   و در تمامی شهر ها معمولا تیم های سوله سازی زیادی در قالب شرکت سوله سازی فعالیت می کنند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید و فروش این سوله ها می توانید به راحتی از طریق تماس با آن ها ارتباط بگیرید و با مشاوران خود صحبت کنید.

انواع سوله دست دوم خوزستان

سوله دست دوم در خوزستان اغلب از طریق فرم ظاهری تقسیم بندی می شوند. اما در واقع اگر به طور تخصصی و فنی به آن ها بنگریم تفاوت های بسیاری در زمینه های  فنی دارند. سوله ها به سه دسته ی زیر تقسیم می شوند که همراه ذکر عناوین توضیحات مختصری راجع بهشان خواهیم گفت.

 • سوله دست دوم خوزستان سنگین یا تیر ورقی

 این مدل سوله سوله دست دوم خوزستان از قدیمی ترین وسنتی ترین سوله ها احداث شده هستند.  که معمولا سنگین بوده و می بایستی برای حمل و نقل آن هزینه های جانبی دیگری مانند جرثقیل متحمل شد. چرا که بدون جرثقیل امکان حمل و جا به جایی این سازه ها وجود ندارد. از مزیت های سوله تیر ورقی می توانیم به موارد زیر نگاهی داشته باشیم:

این سازه ها توسط جرثقیل سقفی که پرکاربرد ترین نوع جرثقیل است حمل می شوند.

 • امکان ساخت سوله های بزرگ و چند طبقه
 • استحکام بالا
 • سوله دست دوم خوزستان خرپایی یا سبک

این سازه ها همان طور که از نامشان پیداست سازه هایی سبک بوده و از متریال سبک و با کیفیتی در آن ها استفاده می شود. استحکام بالایی داشته و در آنها از فولاد کمتری استفاده می شود. دهانه ی این سازه ها به راحتی تنظیم میشود. و معمولا مدرن تر از مدل تیر ورقی هستند. هم چنین محدودیتی در ساخت ندارند.

از دیگر مزایای سوله دست دوم خوزستان خرپایی می توان به  احتیاج نداشتن جرثقیل برای حمل آن و پایین آمدن هزینه ها اشاره نمود. سوله خرپایی بعنوان گلخانه، سرد خانه، کارگاه وانبار استفاده می شود.

 • سوله دست دوم خوزستان یو بی ام

در واقع مدرن ترین نوع سوله دست دوم خوزستان است. سقف آن به شکل هلالی بوده و توسط پوشش های جدید و با کیفیتی مانند ساندویچ پانل ساخته می شود. این روش بیش تر برای سوله هایی با مساحت های بالا توصیه می شود. و هم چنین امکان جا به جایی آن وجود ندارد. در مورد وزن در میان دو دسته اول قرار می گیرد. و بیشتر در محیط هایی مانند سالن ورزشی و پارکینگ ها یدده می شود.

سوله های یو بی ام توسط دستگاه های مخصوص طراحی می شوند. و بعد از مرحله ی مونتاژ در جایگاه مورد نظر نصب می شوند. هزینه ای این سوله ها از مدل تیر ورقی مناسب تر است.

 اجزا در ساخت سوله دست دوم در خوزستان

در بخش سوله سازی خوزستان باید به کیفیت اجزا و قطعات سوله ها دقت زیادی داشت. از قطعات مهم استفاده شده در سوله های دست دوم خوزستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استرات
 •  سقف و پوشش مخصوص سقف
 •  مهار بند
 • لپه
 •  عایق ها
 • دیواره ها و درب و پنجره
 • ستون

خرید سوله دست دوم دهانه 20 در خوزستان

خرید سوله دست دوم دهانه 20 در خوزستان لازمه هر تولیدی و خدمات مرتبط نیازمند است که بتواند نیازهای متعدد کسب و کارها را که مربوط به نصب ماشین آلات و تجهیزات، جابجایی کارآمد کالاها، اتصال به شریان‌های حمل و نقل و در آخر، محدود کردن مصرف کافی باشد، برآورده کند.

ابزارهای پشتیبانی واقعی از تولید، سوله‌های صنعتی کاملاً این نیازها را برآورده می‌کنند و می‌توانند آسایش محیطی، ایمنی، انعطاف پذیری، قابلیت نگهداری سیستم‌ها را تضمین کنند، در حالی که عملکردی از ارتباط تصویر کسب و کار را انجام می‌دهند.

سوله صنعتی در میان انواع آن، سوله‌ای است که امکان بهینه سازی توزیع عملکردی فضا را فراهم می‌کند همچنین فضای داخلی کاملاً با نیازهای خاص تولید سازگار است و توسعه افقی سطوح باعث تداوم فضاهای کار و کنترل آنها می‌شود.

بنابراین خرید سوله دست دوم دهانه 20 در خوزستان همیشه انتخاب خوبی است و همه شرکت‌هایی که قصد توسعه تولید خود را دارند بدون این سرمایه گذاری نمی‌توانند کار کنند.

برتری خرید سوله دست دوم دهانه 20 در خوزستان

خرید سوله دست دوم دهانه 20 در خوزستان دارای برتری‌های فراوانی است که در ادامه به اختصار به تعدادی از آنها می‌پردازیم.

 • مواد با کیفیت: برخی از سوله‌های دست دوم را می‌توان با مصالح با کیفیت بالاتر و با قیمت کمتر نسبت به سوله جدید با کیفیت مشابه ساخت.
 • سفارشی سازی امکان پذیر است: اگر سوله‌ای دست دوم پیدا می‌کنید که تقریباً نیازهای شما را برآورده می‌کند، اغلب می‌توانید آن را مطابق با ترجیحات خود سفارشی یا بازسازی کنید بدون اینکه مجبور باشید قیمت کامل مورد مشابه جدید آن را بپردازید.
 • اجتناب از استهلاک اولیه: مانند بسیاری از کالاها، سوله‌های جدید نیز به محض خرید دچار استهلاک اولیه می‌شوند که در سوله‌های دست دوم مشکلی وجود ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =