دسته‌بندی نشده

سوله دست دوم ارزان

-سوله-دست-دوم-ارزان

سوله دست دوم ارزان یکی از نیاز های افراد در صنایع مختلف می باشد. سوله دست دوم سازه هایی عمرانی از جنس فولاد و آهن و فلز های دیگر هستند که به منظور جایگزینی سازه های بتی برای انجام امور صنعتی احادث می شوند. سوله ها دارای انواع متفاوتی هستند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. دراین مقاله شما را با انواع سوله در ابعاد مختلف و موارد استفاده ی مختلف آشنا خواهیم کرد. و توضیح خواهیم داد چه عواملی در نرخ خرید سوله دست دوم ارزان وجود دارد. مهام سوله با فروش سوله دست دوم ارزان قیمت و با کیفیت سعی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی دارد. با ما همراه باشید.

موارد استفاده و احداث سوله دست دوم ارزان

 سوله فضایی است که توسط قطعات فلزی مخصوص که با یک دیگر جوش داده شده و توسط پیچ و مهره متصل شده اند بنا می شود. و می تواند دارای اشکال و طراحی مختلفی باشد. سوله ها بعنوان: سالن های ورزشی، گلخانه ها و انجام امور کشاورزی و کاشت مانند مکان های پرورش قارچ، محل قرارگیری اتومبیل ها یا هواپیما، مراکز فروش و فروشگاه ها، نمایشگاه ها و محل های برگزاری ورکشاپ، انبار، کارخانه ها و بسیاری موارد دیگر بنا می شوند.

مدل ها و اشکال مختلف سوله دست دوم ارزان

سوله ها می توانند در ابعاد کوچک و متوسط و بزرگ، وزن های سبک و سنگین و سقف هایی به شکل گنبدی یا چند ضلعی و مثلثی شکل(شیب دار)ساخته شوند. این ابعاد طبق محاسبات ریاضی و توسط طراحان و مهندسان سوله سازاندازه گیری می شوند. و اندازه و وزن سوله دست دوم ارزان به زمینه ی استفاده آن بستگی دارد.

اشکال و مدل های مختلف این محصول سبب تغییر قیمت سوله دست دوم ارزان می شود. مثلا اگر بخواهیم یک کارخانه یا کارگاه بزرگ را در سوله خود راه اندازی کنیم قطعا یک سوله سنگین وبزرگ می خواهیم که خود این مسئله سبب بالا رفتن قیمت آن می شود. اما اگر مایل به هزینه های زیادی در جهت خرید سوله نیستید و نمی خواهید قیمت سوله ارزان شما بالا برود ما را در این مقاله همراهی کنید.

سوله دست دوم ارزان قیمت در دهانه خود نیزتنوع داشته و می توانند ازنوع تک دهانه دو دهانه و چند دهانه باشند. و حالت سقف همانطور که بالاتربه آن اشاره شد قوسی و یا چند ضلعی باشد.

مقایسه نوع و قیمت سوله های خرپا و تیرورقی

سوله ها ممکن است مدل خرپایی یا تیرورقی باشند. که سوله های تیر ورقی کمتر ساخته  و استفاده می شوند زیرا بسیار سنگین وزن بوده و از قطعات بزرگ آهنی و فولادی تشکیل می شوند. ساخت این سوله ها زمانبر و گران قیمت است پس خرید سوله دست دوم ارزان قیمت گزینه ی مناسب تری ست.

و اما در مقابل سوله های خرپا از قطعات سبک تر ساخته شده وطبیعتا وزن کمتری دارند. که موجب می شود در مقایسه با سوله های تیرورقی قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تری داشته باشند.

درهنگام خرید سوله دست دوم ارزان به چه نکاتی لازم است دقت کنیم؟

 1. طرح کلی:ابتدا باید یک چشم انداز کلی در ذهن خود رسم کنید. برای مثال اگر سوله را به جهت انبارو انبار داری می خواهید یک اندازه کلی نسبت به ابزار و وسایلی که میخواهید درآن جای دهید در ذهن خود داشته باشید.

 سوله ها دارای امکانات مختلفی هستند. مثلا کسی که سوله را به جهت راه اندازی کارخانه یا کارگاه بنا می کند لازم می داند امکاناتی مانند اتاقک هایی در محیط داخلی سوله یا امکانات سطحی مانند آب و برق را برای مهندس پروژه ی خود ذکر کند.

 1. پایداری و استحکام سوله دست دوم ارزان قیمت نیز از موارد اصلی ولازم توجه است. برای مثال مورد اهمیت قرار دادن نوع پوشش و رنگ قطعات سوله که آیا خاصیت ضد زنگ زدگی دارد یا خیر. یا اینکه سوله مورد نظر چقدر در برابر زلزله و یا وزش های شدید باد مقاوم است.
 2. محیطی که قرار است سوله ما درآن احداث شود تا چه حد در حاشیه شهر قرار دارد.
 3. کیفیت اتصال قطعات و مصالح به یکدیگر در سوله ها تا چه اندازه است ؟
 4. قیمت سوله مورد نظر خود را مقایسه کنید تا بتوانید مناسب ترین خرید یا اجاره را داشته باشید.
 5. تهویه مناسب در محیط سوله

وزن و طول سوله دست دوم ارزان معمولا چقدر است؟

ابعاد و وزن سوله معمولا بر اساس نیاز مشتری طراحی می شود. و سعی کنید ار تمام فضای سوله استفاده بهینه کنید تا با سفارش و خرید سوله دست دوم ارزان قیمت که از مساحت مورد نیاز شما بزرگ تر است متحمل پرداخت هزینه بیش تری نشوید. شیب سوله بر اساس یک تناسب میان عرض و طول آن تعیین می گردد. ارتفاع سوله درقسمت تاج سوله نیزدر تعیین شیب آن دخیل است. متوسط طول یک سوله معمولا 80 الی 90 متر است. و عرض آن بین  6 الی 9 متر است.

چه عواملی در قیمت سوله دست دوم ارزان قیمت موثر هستند؟

 1. نوع و شکل ظاهری سوله که می تواند طبق سفارش مشتری از ساده تا پیچیده متفاوت باشد.
 2. نوع فلز بکار رفته شده در بدنه و دیواره های سوله دست دوم ارزان
 3. طراحی داخلی سوله که می تواند ساده باشد یا دارای دیواره های داخلی دیگر
 4. محیطی و زمینی که سوله در آن بنا می شود.
 5. استفاده از جرثقیل در جا به جایی و نصب قطعات

چرا باید سوله را به سازه های دیگر ترجیح دهیم؟

سوله ها معمولا استحکام بالایی نسبت به سایر سازه ها داشته و از تکنولوژی های جدیدی در ساخت آن ها استفاده می شود. به لحاظ قیمت به صرفه تر بوده و سریع تر ساخته و تحویل داده می شوند. تنوع در موارد استفاده ی آن ها وجود دارد و حتی می توان با خرید یک سوله چند مرتبه عنوان بهر وری از آن را تغییر داد.

سفارش سوله دست دوم ارزان قیمت

شما می توانید در جهت صرفه جویی و پرهیز ازهزینه های بالا سوله های دست دوم و کار کرده را خریداری کنید. این سوله ها نیز می توانند تا مدت طولانی برای شما مورد استفاده قرار بگیرند. و هزینه های مربوط به طراحی و خرید را شامل نشوند. هم چنین زمان و وقت صرف شده را کاهش دهند.

دقت کنید که هنگام خرید سوله دست دوم ارزان از سالم بودن قطعات و امکانات آن اطمینان حاصل کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت سوله دست دوم ارزان قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

خرید سوله دست دوم دهانه 20 ارزان

خرید سوله دست دوم با هزینه کم می‌تواند راه حلی مقرون به صرفه برای نیازهای مختلف مانند انباری، فضای کارگاهی یا مصارف کشاورزی باشد ، به شرطی که در هنگام خرید به چند نکته توجه کنید.

ابتدا، وضعیت کلی سوله باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد. این شامل یکپارچگی ساختاری، وضعیت سقف، دیوارها، درها و پنجره‌ها می‌شود. علائم آسیب نظیر زنگ زدگی، خوردگی، فرورفتگی و نشتی‌ها به ویژه در نقاطی که با باران مواجه هستند باید بررسی شوند.

مواد ساخت و ساز سوله نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد. اگر سوله از فلز، چوب یا پلاستیک ساخته شده است، وضعیت و کیفیت آنها باید بررسی شود. جوش‌ها، اتصالات و بست‌ها باید برای اطمینان از کیفیت ساخت و ساز بررسی شوند و مطمئن شوید که ساختار محکمی دارند.

همچنین اندازه و فضای سوله می‌بایست بررسی شود. مطمئن شوید که اندازه سوله مناسب است و فضای کافی برای نیازهای شما فراهم می‌آورد.

مورد بعدی که باید مورد بررسی قرار گیرد، اجزای عملکردی سوله است. عملکرد درها، پنجره‌ها و سایر اجزای متحرک باید تست شوند، تا اطمینان حاصل شود که به درستی باز و بسته می‌شوند و قفل می‌شوند.

در نهایت، استفاده و نگهداری قبلی سوله مورد بررسی قرار گیرد. مطمئن شوید که سوله از نظر زنگ زدگی یا خوردگی بازسازی شده و هرگونه تعمیرات یا اصلاحاتی اعمال شده است. وضعیت کلی فضای داخلی و وجود آفت یا کپک نیز باید بررسی شود.

برتری خرید سوله دست دوم دهانه 20 ارزان

مزایای خرید سوله دست دوم دهانه 20 ارزان چند نکته را در بر می‌گیرد: به ما فضای ذخیره و انبار دهی می‌دهد. خرید سوله دست دوم ارزان یک ضرورت اقتصادی است. برخلاف ساختمان‌های ساخته‌شده از آجر و سیمان، یک سوله صنعتی برای انجام انواع مختلف کار‌ها بسیار انعطاف‌پذیر است. با خرید سوله دست دوم دهانه 20 ارزان می‌توانید صنعت خود را با کمترین هزینه توسعه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =